Archiv rubriky: Aktuality

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

Prosíme, aby se všichni studenti, kteří mají v kolárně kolo, ohlásili u vedoucí koleje a své kolo identifikovali. Pokud tak neučiníte do 15.4, budou kola brána jako kola bez majitele a zlikvidována.

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY SKLADU LŮŽKOVIN

Do odvolání bude sklad lůžkovin otevřen takto: Úterý 7:00-9:00 Středa 13:00-15:00 Čtvrtek 13:00-15:00

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

OTEVŘENÍ KUCHYŇKY OD BŘEZNA 2019

OD 2.3.2019 BUDE OTEVŘENA PRO STUDENTY KUCHYŇKA NA BUDOVĚ C V SUTERÉNU (VEDLE PRÁDELNY). JSOU ZDE K DISPOZICI 2 SPORÁKY S TROUBOU A MIKROVLNKA. MŮŽETE SI ZDE UVAŘIT, UPÉCT I POSEDĚT. KUCHYŇKA JE ZDARMA, PROTI KOLEJENCE A TEN, KDO SI JÍ PŮJČÍ, PLNĚ ZODPOVÍDÁ ZA ČISTOTU I ZA ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ. NÁDOBÍ JE TŘEBA MÍT VLASTNÍ.

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

WC PRO POSILOVNU

OD 1.BŘEZNA BUDOU MOCI STUDENTI CHODÍCÍ DO POSILOVNY POUŽÍVAT WC NA 1.PATŘE BUDOVY C (MÍSTNOST Č.146 BÝVALÁ VÝLEVKA). WC BUDE OTEVŘENÉ. PROSÍME, UDRŽUJTE ČISTOTU.

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

ZÁKAZ PRŮCHODU NĚKOLIKA OSOB NA JEDNU KARTU

UPOZORŇUJI VŠECHNY UBYTOVANÉ, ŽE VSTUPNÍ KARTA (ČIPOVÁ, ISIC, ŠKOLNÍ) SLOUŽÍ PRO VSTUP POUZE TÉ OSOBY, NA KTEROU JE VEDENA. PŘI KONTROLE VSTUPŮ BYLO ZJIŠTĚNO, ŽE NĚKTEŘÍ UBYTOVANÍ SVOU KARTU DÁVAJÍ K DISPOZICI K PRŮCHODU JINÝM OSOBÁM. PRŮCHODY JSOU HLÍDÁNY SYSTÉMEM, KTERÝ UKAZUJE JMÉNO OSOBY, DATUM A ČAS PRŮCHODU PŘES DVEŘE/TURNIKET. SOUČASNĚ JSOU VŠECHNY DVEŘE/TURNIKETY, OZNAČENÉ […]

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

ZAMYKÁNÍ POKOJŮ

Prosím všechny studenty, aby si zamykali pokoje/buňky pokud odcházejí pryč. Je to ve vašem zájmu pro ochranu svého majetku.

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

PLATBY V HOTOVOSTI – OMEZENÍ

PLATBY V HOTOVOSTI V OBDOBÍ 18.12.2018 – 1.1.2019 JSOU MOŽNÉ POUZE NA RECEPCI. PLATBY KARTOU BEZ OMEZENÍ.

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

ZÁKAZ KOUŘENÍ V PROSTORÁCH KOLEJE, KROMĚ MÍST KE KOUŘENÍ VYHRAZENÝCH; ZÁKAZ ZAKRÝVÁNÍ ČIDEL PROTI POŽÁRU

Upozorňuji všechny studenty na zákaz kouření v prostorách koleje – na pokojích, buňkách, chodbách atd. Současně upozorňuji na zákaz zakrývání čidel proti požáru. Při zjištění, že student kouří v prostorách koleje či zakrývá požární čidlo, bude udělena pokuta za velmi hrubé porušení Kolejního řádu.

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

JIŽ NADÁLE NEBUDE PROBÍHAT VÝNOS ODPADKŮ UKLÍDOVOU SLUŽBOU

PŘÍŠTÍ TÝDEN V PONDĚLÍ 12.11 A VE STŘEDU 14.11 PROBĚHNE POSLEDNÍ VÝNOS ODPADKŮ Z POKOJŮ/BUNĚK!! OD 15.11 JSOU VŠICHNI UBYTOVANÍ STUDENTI POVINNI SI VYNÁŠET ODPAD SAMI. PŘÍSTUP K POPELNICÍM JE PŘES TURNIKET NA BUDOVĚ C; TURNIKET JE PŘÍSTUPNÝ NA KARTU ISIC NEBO NA ČIPOVOU KARTU (ČIPOVÁ KARTA NUTNO DOHRÁT U VEDOUCÍ KOLEJE). VYNÁŠENÍ ODPADU JE […]

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ

RECEPCE JIŽ NEBUDE OTVÍRAT DVEŘE

Od 1.11.2018 recepce již nebude otevírat vstupní dveře studentům. Všichni jsou povinni mít ISIC kartu, studenti jiných škol/absolventi pak čipovou kartu. Studenti degree, kteří nemají nostrifikaci a nemohou mít ISIC si vyzvednou čipovou kartu v kanceláři proti záloze.

KOLÁRNA – VYKLIZENÍ